Nakrm Čoklíka 2016

Babí léto nesignalizuje jen poslední záchvěvy pěkného počasí a pestrou paletu barev v lesích, ale i již pomalu tradiční aktivitu zaštítěnou Sdružením pro děti a mládež Frýdlant – sbírku pro útulky na Frýdlantsku, tentokrát již s pořadovým číslem tři.

Tak jako pokaždé se budeme snažit shromáždit co nejvíc granulí, konzerv a všech roztodivných pamlsků, které potěší němé tváře v útulcích AzylPes Krásný Les a Záchytné zařízení pro psy Hajniště. Věříme, že i letos dodržíme další z tradic a opět vybereme o něco více než v předchozím roce, což není ambice vskutku malá, protože loni jsme předávali 225 kg všemožných dobrot.

Ano, ano, všichni už se nedočkavě ptáte, jak že tedy máte možnost se konkrétně zapojit… tak tedy, v průběhu týdne je hlavní sběrné místo ve zvěrolékařské ordinaci u Hanky Altšmídové, kde můžete svůj příspěvek složit v ordinačních hodinách (www.veterina-frydlant.cz) O dvou víkendech (20.-22. října a 3.-5. listopadu) si k Vám pro konzervu či pytlík s granulemi po předchozí domluvě dojede Jiří Starý. První listopadová neděle bude také oním dnem, kdy vše předáme cílovým uživatelům a kdy akci (opět již tradičně) zakončíme tím, že se necháme od pár hafanů pěkně vyvenčit :-)

Takže sdílejte, pozvěte své přátele a „přátele“ a vězte, že budeme rádi za jakýkoliv příspěvek – i ta nejmenší konzerva naplní bříško alespoň jedné dušičce s né zrovna šťastným osudem ;-)

Čoklík V
  • Sdružení pro děti a mládež Frýdlant z.s.

    IČO: 68298773

    login | email

    sdmf.cz © 1998 - 2022
  • facebook | youtube | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

    Marie Roušarová, Tel. 606 624 842